Exper dünyasında arama yap.

Site içi arama yapmak için lütfen kelime yazınız

  Exper Leader

  İşiniz için en doğru seçim

  Windows 10 Pro’lu Leader Bilgisayarınız, diğer işletim sistemli bilgisayarlara göre gelişmiş güvenlik, kullanıcı alışkanlıkları, kolaylıkla kurumsal ağlara bağlanabilmesi ve tüm verilere ulaşabilme özellikleri ile işiniz için en doğru seçiminiz.

  Windows 10 Home’un sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak iş amaçlı şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma ve daha fazlası ile aynı cihaz üzerinde daha iyi performans, daha uzun pil ömrü, daha yüksek güvenlik önlemlerine Leader ile sahip olabilirsiniz.

  Heyecan verici Performans ve üst düzey güvenlik

  7. Nesil Intel® Core™ işlemciler ile güçlendirilen Windows 10 Pro’lu bilgisayarınız, etkin güvenlik yazılımınızın korumasını güçlendiren donanım düzeyinde güvenlik özellikleri sunar. Donanım tabanlı güvenlik, kablosuz ağ bağlantısına sahip bilgisayarınızı kullanırken içinizin çok daha rahat olmasını sağlar.

  Dilediğiniz kadar alan ve güvenli depolama

  Expre Leader serisinde yüksek disk kapasitesi sayesinde artık dosyalarınızı silmek zorunda kalmayın ya da harici disk ünitesine ihtiyaç duymayın. Exper Leader’da yeni nesil Solid State Disk (SSD) depolama birimine sahip olmanın avantajlarını yaşayın. SSD teknolojisi ile bilgisayarınızı daha hızlı başlatın, uygulamaları daha hızlı açın. İhtiyacınız olan depolama kapasitesinin ve teknolojisinin keyfini Leader ile sürün.

  Tüm Zorlu Testlerden Geçti

  Exper Ailesinin temel değeri hayatınızı kolaylaştıran, sağlam ve güvenilir ürünleri sizlere sunmaktır. Bilgisayarınızla mükemmel bir deneyim yaşamanız için; ısınma, performans, uyumluluk, kararlılık gibi pek çok testten geçtikten sonra ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunarız.

  Başarılı
  Başarıyla tamamlandı
  Uyarı
  Bir uyarı ile karşılaşıldı
  Hata
  Bir hata ile karşılaşıldı