7. Nesil Intel® Core™ i7 işlemcili Exper Xcellerator IEM serisi oyun bilgisayarları Intel® Extreme Masters (IEM) sertifikasına sahiptir. Intel® Extreme Masters, Intel sponsorluğunda Elektronik Spor Ligi ESL tarafından organize edilen dünyanın en kapsamlı profesyonel oyun turnuvasıdır.

 

Intel® Extreme Masters Sertifikalı Exper Xcellerator IEM serisi oyun bilgisayarlarında işlemci, grafik kartı, depolama, işletim sistemi, soğutma ve ses sistemi gibi güçlü bileşenler en son teknolojiler ile donatılmıştır. Bu sayede Xcellerator IEM serisi oyun bilgisayarları büyüleyici görüntüler ve sesler ile oyun deneyimi için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

 

Intel® Extreme Masters turnuvası her yıl Katowice'de düzenlenen ve dünyanın en yetenekli oyuncularını bir araya getiren en büyük küresel Elektronik Spor Ligi etkinliğidir.   Holografik sertifika, en yüksek Intel® standartlarını karşılayan en üst düzey kalite garantisi verir. Sadece bu holografik çıkartmaya sahip bilgisayarlar Intel® Extreme Masters turnuvasında kullanılır.

 

Exper Xcellerator IEM – Intel® Extreme Masters Sertifikalı Oyun Bilgisayarı

 

Oyuncular için tasarlanan Exper Xcellerator IEM serisi oyun bilgisayarları ile 7 muhteşem oyun ücretsiz…

Oyunları ücretsiz* indirmek için: www.starterpack.intel.com

 

Halo Wars 2

Warhammer End Times ‐ Vermintide

 

Smite

Dreadnought

Just Cause 3

 

World of Warships

World of Tanks

 

*Tam sürüm oyunları ücretsiz indirmek için satın aldığınız Exper Xcellerator IEM bilgisayarın seri numarasını ve fatura görselini kampanya@exper.com.tr adresine gönderin. Anahtar kodunuz (Master Key) 1 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderilecektir.

Copyright 2017 © EXPER